Ковані меблі на замовлення

Бесплатный замер
Вимір — безкоштовно
Быстрое выполнение заказа.
Швидке виконання замовлення
Гарантия - 10 лет.
Гарантія — 10 років

Ковані меблі фото

 

Вишукані ковані меблі

Ковані предмети інтер'єру (меблі) перетворюють все навколо себе, що робить їх незвичайними. Сучасні ковані меблі вишукані, вони підкреслюють стильність оформлення приміщень, їхню красу та аристократичність.

Ковані меблі можуть розташовуватися всередині приміщень: люстра, полиця для взуття, стіл зі стільцями, передпокій, ліжко, дзеркала та зовні (садові ковані меблі): лавки, стіл, стільці, гойдалки, а також альтанки, перголи, на замовлення зроблені у майстра.

Інтер'єрні ковані меблі

Інтер'єрне кування всередині приміщення — це задоволення для аристократів. Адже такі меблі зобов'язують до того, щоби стиль оформлення приміщень був відповідним.  

Будинок починається з передпокою. Якщо гостей зустрічає кований передпокій, це відразу справляє враження, адже купити витончені та довговічні меблі може не кожна людина. Всі елементи кування створюються переважно гарячим способом, при якому метал попередньо розігрівається до високої температури. Це робиться вручну руками майстра по заздалегідь створеному та узгодженому ескізу.

Коване ліжко — ложе для відпочинку королів. На ній навіть спиться інакше. Витончені торці ліжка комусь можуть здатися порожніми, але саме в ажурності кування і полягає її оригінальність.

Садові ковані меблі

Якщо ви вирішили замовити ковані лавки та гойдалки, вони надають присадибній ділянці, заміському будинку, котеджу або дачі незвичайність, оригінальність та старовину.

На кованих лавках, оформлених витонченими вигнутими ніжками та мереживними спинками, приємно сидіти та насолоджуватися красою та свіжістю навколишнього саду чи парку. А як смачно пообідати на терасі за справжнім кованим столом, сидячи на оригінальному кованому стільці! Як приємно покататися і дорослому, і дитині на кованій гойдалці, погодувати рибок з містка, спираючись на гарні ковані перила.

У альтанках і павільйонах не страшна негода, особливо восени, коли ви вирішили посмажити шашлики, а надворі раптово пішов дощ. А якщо доповнити доріжки парку або скверу кованими ліхтарями з хитромудрим візерунком, все навколо порине в атмосферу таїнства та романтизму середньовіччя.

Оригінальність кованих виробів

Вироби з металу ніколи не вийдуть з моди, вони будуть справно служити вам, вашим дітям та онукам, оскільки є надійними і довговічними. Вони витримують велику вагу, не піддаються впливу факторів довкілля (сніг, град, дощ). Крім того, вони виглядають гідно, красиво та аристократично.

Нашим підприємством

2876

Розроблено проектів

1192

Виконано замовлень

191715

Викувано кг металу

13

Років успішної роботи