Ковані огорожі сходів на замовлення

Бесплатный замер
Вимір — безкоштовно
Быстрое выполнение заказа.
Швидке виконання замовлення
Гарантия - 10 лет.
Гарантія — 10 років

Ковані огорожі сходів фото

 

Ковані поручні

За всіх часів ковані поручні були дуже популярні. Вони завжди сучасні та зручні, виконані у різних стилях гармонійно доповнюють дизайн будь-якого приміщення всередині та зовні. Компанія «Спец Ковка» пропонує ковані поручні різних видів, розмірів та дизайну. Виробництво поручнів холодного та гарячого кування розширює діапазон цін на вироби та робить їх доступними для клієнтів з різними матеріальними можливостями.

Як вибрати ковані поручні

Виняткова краса і декоративність кованих поручнів захоплює і підкорює, але не варто забувати про їхнє головне призначення: бути опорою і огорожею на сходах між поверхами всередині приміщення, на зовнішніх сходах, балконах і порогах. Основні правила безпеки повинні неухильно дотримуватися.

  • Конструкція кованих виробів — річ досить важка, додатково кожен погонний метр повинен витримувати навантаження в 30 кг. Звідси виходить, що кріплення має бути дуже міцним та надійним.
  • Для безпечного та зручного використання висота сходових огорож має бути не менше 900 мм, а якщо користуватися ними будуть діти та люди похилого віку то 1200 мм.
  • Декоративні елементи не повинні мати гострих кутів, що виступають. Всі завитки і листочки повинні бути обточені, заокруглені, унеможливлювати травму.

Види та переваги поручнів від компанії «Спец Ковка»

«Спец Ковка» виготовляє перила загороджувальні та поручні пристінні для гвинтових та маршових сходів, для балконів, камінів, містків та альтанок. Чим ковані поручні краще за інших?

  • Будь-який із видів кованих поручнів від «Спец Ковка» прикрасить будинок, алею або сад, внесе індивідуальність та неповторність, підкреслить вишуканий смак власника. Може ідеально поєднуватися як із сучасними, так і з класичними чи романтичними.
  • Ковані вироби міцні та довговічні. Правильно встановлені, покриті антикорозійними складами, вони служать десятиліттями, не вимагаючи додаткового ремонту.
  • Догляд за кованими поручнями простий. Раз на кілька років, під час чергового ремонту, потрібно освіжити фарбу. Гарне покриття захистить метал від зовнішніх впливів, з нього легко труситься пилюка, не прилипає бруд.
  • Наше підприємство пропонує ковані вироби з чорного металу ручного кування — витончені форми, візерунки неповторні. Ручне кування гарячого металу дозволяє досягти полегшеності, зробити виріб повітряним.
  • Холодне кування значно здешевлює процес виготовлення огорож. На верстатах обробляються стандартні елементи, які можна купити у необхідній кількості. Збираються поручні на місці установки, неформатні елементи можна легко замінити іншими. Такі огородження настільки ж надійні, міцні та довговічні, хоча менш декоративні та витончені.
  • «Спец Ковка» виготовляє перила на замовлення. Клієнт може ознайомитися з виробами компанії і вибрати модель, що сподобалася, з каталогу або замовити свій варіант. Художники та дизайнери допоможуть підібрати малюнок, що гармоніює з інтер'єром приміщення.

Встановлення та покриття перил для сходів

Установку поручнів повинні проводити досвідчені фахівці. Як правило, вигляд, розмір та вага готових огорож обумовлюється на початковій стадії ремонту. На цьому етапі для їх встановлення в щаблі під плитку закладаються металеві пластини з перпендикулярним штирем, на якому кріпляться згодом опори. Додатково використовуються кронштейни, що закріплюють поручні із зовнішнього боку сходів або на стіні.

Покриття кованих поручнів починається з ґрунтовки. Метал покривається спеціальним антикорозійним складом. Далі на замовлення клієнта вироби фарбуються спеціальними порошковими фарбами, захисними емалями, лаками чи патинуються. Досвідчені фахівці компанії «Спец Ковка» підкажуть який вид покриття краще використовувати для поручнів на вулиці, для внутрішніх сходів або огорож каміна та приладдя.

Ковані перила будуть служити багато десятиліть. Крізь них ви спостерігатимете, як піднімається сходами кохана жінка, як виглядають пустотливі обличчя ще маленьких дітей, як поспішають на вечірку тінейджери, що вже виросли. Ковані перила увійдуть в історію вашої оселі і залишаться в пам'яті нащадків.

Нашим підприємством

2876

Розроблено проектів

1192

Виконано замовлень

191715

Викувано кг металу

13

Років успішної роботи