Кування в екстер'єрі на замовлення

Бесплатный замер
Вимір — безкоштовно
Быстрое выполнение заказа.
Швидке виконання замовлення
Гарантия - 10 лет.
Гарантія — 10 років

Кування в екстер'єрі фото

 

Вишукана ковка в екстер'єрі

Ковані предмети в архітектурі будинків та оформленні екстер'єру почали використовувати з того часу, як людина зуміла освоїти ковальську справу. Будь-який простір, двори та будівлі, де були використані ковані елементи, неймовірно перетворюються, стають затишними та привітними. Подібні прикраси здатні сформувати індивідуальність, внести оригінальність, підкорити своєю вишуканістю. Крім того, естетична функція подібних предметів поєднується з їхньою практичністю.

Це просто дивно, як кування в екстер'єрі здатне облагороджувати, робити солідним будинки, присадибні ділянки та інші об'єкти. А яка різноманітність кованих елементів сьогодні доступна, складно уявити! Можна придбати на замовлення все, що забажаєте.

Переваги використання кування в екстер'єрі

Якщо перерахувати основні переваги кування в екстер'єрі, то їх не так вже й мало:

 • Відсутність необхідності ховати ковані предмети від негоди. Дощ, вітер, сніг, промені сонця, що палять, морози не зіпсують їх.
 • Високий ступінь міцності та довговічність матеріалу. Відомо, що метал здатний витримувати величезні навантаження і деформуватися під впливом механічних впливів.
 • Простота догляду виробів. Для того, щоб кування виглядало й далі презентабельно, нічого не потрібно робити. Навіть протягом багатьох років воно зберігає свій початковий вигляд.
 • Екологічність. Вироби, виготовлені з металу, не шкодять ні людині, ні довкіллю.
 • Функціональність. Багато предметів та елементів можуть бути не просто красивими та оригінальними, але й здатні бути практичними. Так, наприклад, надійні паркани, ворота та грати на вікна захистять від вторгнення непроханих гостей, а сходові поручні та інші огорожі спрямовані на підвищення ступеня безпеки.
 • Різноманітність варіантів кування. Майже немає того, чого б не змогли викувати ковалі.
 • Естетичність. Навіть використання простих елементів здатне зробити екстер'єр неповторним. Що вже говорити про складні варіанти, які демонструють унікальність, респектабельність, вишуканість двору, будинку або ділянки.

Якщо ви все ще сумніваєтеся, що кування в екстер'єрі — це те, що вам потрібно, ще раз подивіться на всі ці переваги. Вони самі за себе говорять.

Різноманітність кованих елементів в екстер'єрі

Кування — це універсальний варіант оформлення, так як таким методом виготовляють різні предмети для облаштування екстер'єру. Ось найпопулярніші:

 • Унікальні ковані альтанки зможуть сміливо претендувати на те, щоб стати улюбленим місцем для спокійного індивідуального відпочинку або веселого проведення компаній.
 • Хвіртки, ворота, паркани. Це, мабуть, найперше, на що звертають увагу гості та випадкові перехожі. В епоху тотального використання простих, широко доступних та естетично невибагливих елементів кування виглядає незвичайно та солідно. Її можна застосовувати в оформленні екстер'єру будь-яких ділянок — приватних будинків, територій промислових будівель, комерційних об'єктів та ін.
 • Затишні лавки, які будуть надійними та оригінальними.
 • Стійкі ліхтарі у привабливому оформленні. У порівнянні з бетонними ліхтарями, які виглядають сіро і похмуро, ковані будуть витонченими, красивими, незвичайними. У них ніби є «душа», чого не можна сказати про предмети, які виготовляються в промислових масштабах механізованим способом.
 • Навіси та козирки. Якщо при вході в будинок буде подібна кована споруда, можна помітити, наскільки перетвориться весь фасад будівлі.
 • Ковані огорожі для сходів та балконів — це прямий доказ того, що безпека може бути водночас і дуже привабливою.

У цьому різноманіття кованих предметів не закінчується. Садово-паркові меблі, мангали, містки, флюгери, різні декоративні елементи та багато іншого — обмежень у цьому мистецтві практично не існує

Купити кування для екстер'єру в компанії «Спец Ковка»

Кування в екстер'єрі — це завжди красиво та функціонально. Якщо ви хочете купити якийсь кований елемент, який стане візитною карткою вашого будинку, котеджу, дачі, закладу чи іншого об'єкту, звертайтесь до нас. Ви можете замовити будь-які ковані предмети, вироби та елементи за власними ескізами або довірити нам втілити свої мистецькі фантазії.

Нашим підприємством

2876

Розроблено проектів

1192

Виконано замовлень

191715

Викувано кг металу

13

Років успішної роботи