Ковані тераси та огорожі терас на замовлення

Бесплатный замер
Вимір — безкоштовно
Быстрое выполнение заказа.
Швидке виконання замовлення
Гарантия - 10 лет.
Гарантія — 10 років

Ковані огорожі терас фото

 

Ковані огорожі терас та вхідні групи

Сучасні ковані огорожі терас здатні оригінально оформити зовнішній інтер'єр будівлі. Такі огорожі є візитною карткою сучасного ресторану з відкритим залом, літнім кафе, а також котеджем, готелем або приватним будинком. Ковані огорожі здатні десятиліттями витримувати навантаження без шкоди якості та естетики фундаменту будівлі, крім того, від них не перевантажується вхідна група тераси.

Історія виникнення кованих терас

Виникнення кованих терас датується середньовіччям. За старих часів майже в кожному великому будинку була тераса з кованою огорожею. У теплу пору року на терасі снідали та обідали, пили чай та каву, приймали гостей, грали у карти та доміно.

Сучасні тераси не втратили свого значення. Вони підкреслюють стильність та спроможність будинку, якому належать. Ковані елементи терас можуть бути опорою для кучерявих рослин, які будуть оплетати терасу і обернуть її прохолодою влітку.

Ексклюзивність художнього кування

Ковані вироби ексклюзивні, надійні та довговічні, вони благородні, красиві, оригінальні та унікальні. Ковані огорожі тераси здатні перетворювати на витвір мистецтва будь-який інтер'єр. Тільки справжній умілець здатний перетворити важкий метал на ажурне мереживо. Ковані вироби індивідуальні, вони створюються на замовлення.

Елементи кування

Існує величезна кількість елементів художнього кування — близько 1000. Кування досі здійснюється вручну, як і в давнину. Коваль кує різні елементи композиції із дроту округлого або квадратного перерізу.

Ковані елементи тераси несуть одночасно декоративну функцію та захисну (є складовою огорожі). Елементи кування можуть бути симетричними та асиметричними. Будь-який малюнок, який сподобався замовнику, можна замовити, сучасні майстри по металу вміло впишуть його в елементи кування.

Існують ковані перила для тераси різних стилів:

  • стиль російський (має витіюваті візерунки, запозичені з народної творчості);
  • візантійський (поєднує суворі форми та рослинний орнамент);
  • ренесанс (поєднання спіралеподібних деталей, бутонів, лоз винограду, перлинних ниток);
  • готичний (містить чотири-листі розетки, трилисники);
  • рококо (поєднує у собі спіралі, завитки, раковини, квіти);
  • бароко (поєднує гірлянди, завитки, квіткові кошики, геометричні візерунки).

 

Способи виготовлення огорож терас

Огородження для тераси можуть бути виготовлені трьома типами: гарячим, холодним та змішаним. Гаряче кування є найбільш поширеним, при цьому метал нагрівається до високої температури, після чого моделюється.

Холодне кування (штампування) відбувається без розігріву металу. Змішаний варіант має на увазі в собі з'єднання в єдине ціле штампованих складових і кованих гарячим способом елементів.

Не кожен може дозволити собі купити ковані огорожі. Коштує таке задоволення недешево, проте якщо врахувати якість кування, її довговічність, а також стильність та індивідуальність, справжній естет не пошкодує жодних грошей, щоб його ексклюзивна тераса була предметом гордості для свого господаря!

Нашим підприємством

2876

Розроблено проектів

1192

Виконано замовлень

191715

Викувано кг металу

13

Років успішної роботи