Ковані козирки та навіси на замовлення

Бесплатный замер
Вимір — безкоштовно
Быстрое выполнение заказа.
Швидке виконання замовлення
Гарантия - 10 лет.
Гарантія — 10 років

Ковані козирки, навіси та накриття фото

 

Ковані козирки над входом — яскраві штрихи архітектурної композиції будівлі

Перше, що бачить будь-хто з нас, наближаючись до будівлі — її парадний вхід. А тому ковані козирки, що обрамляють вхід, виконують не тільки захисну функцію, оберігаючи фасадну частину від прямих сонячних променів, опадів і поривів вітру, а й декоративну роль, виступаючи гармонійним доповненням архітектурного ансамблю.

Ковані козирки: переваги вибору

Сфера застосування кованих козирків широка. Їх можна зустріти над входом у будинок, на балконах і терасах, біля басейнів та мангалів, на ділянках паркування авто. Ковані конструкції мають більший ступінь поєднання з практично будь-якими архітектурними стилями.

Варіант виконання навісу залежить від габаритів простору, що покривається, архітектурного рішення будівлі і дизайнерського задуму автора.

Ковані козирки та навіси можуть бути:

 • з прямим і двосхилим дахом;
 • напівкруглої, напівовальної та арочної форми;
 • тунельного чи купольного типу.
 • з прозорого стільникового полікарбонату.
 • з непрозорим металевим дахом.
 • із монолітного полікарбонату.
 • з використанням будь-яких покрівельних матеріалів.

Переваги кованих козирків та навісів

Основою для виготовлення кованих козирків, навісів та інших конструкцій такого типу виступає повнотілий цільний металопрокат круглого або квадратного перерізу. Він легко піддається гарячому і холодному куванню, дозволяючи створювати як штамповані повторювані елементи, так і виконану вручну ажурну в'язь.

До незаперечних переваг кованої продукції варто також віднести:

 1. Стійкість до зносу та довговічність, обумовлена ​​застосуванням сплавів металу високої якості та додатковою обробкою антикорозійними складами.
 2. Естетичність зовнішнього вигляду, досягнута з допомогою залучення нових розробок виробництва.
 3. Можливість комбінування коїться з іншими матеріалами.

Для облаштування покрівлі допускається використовувати як непрозорі матеріали, наприклад профнастил або незабарвлений метал, так і світлопрозорі — скло, монолітний чи стільниковий полікарбонат.

Як покрівельний матеріал, ковані козирки, накриття та навіси найкраще поєднуються з монолітним або стільниковим полікарбонатом, у поєднанні з металевим каркасом він виглядає особливо красиво. Матеріал характеризується стійкістю до впливу УФ-променів та здатністю протистояти температурним коливанням. З самих надійних видів пластику добре себе зарекомендував монолітний полікарбонат. Обидва покриття мають малу вагу, що спрощує процес монтажу при необхідності зведення складних конструкцій.

Професійне виготовлення кованих виробів

Наша компанія пропонує купити якісні накриття, навіси та ковані козирки над входом до будинку за демократичними цінами. Команда кваліфікованих фахівців, які досконало володіють майстерністю, виготовляють на замовлення вироби будь-якої складності. Суворе дотримання технології забезпечує міцність металу, а творчий підхід — вишукану красу готових виробів.

Ціна на ковані козирки, навіси та накриття визначається трьома факторами:

 • габаритами конструкції;
 • типом використовуваного матеріалу;
 • кількістю та складністю виконання декоративних елементів.

Замовити ковані козирки, навіс або накриття з елементами художнього кування, використанням прозорого стільникового або монолітного полікарбонату найпростіше, надіславши заявку через форму на сайті або зателефонувавши за вказаним телефоном. Фахівці компанії допоможуть визначитися з вибором, взявши за основу готовий ескіз або запропонувавши варіант нового проекту з урахуванням запасу міцності та жорсткості майбутньої конструкції.

 Ковані козирки та навіси від компанії «Спец Ковка»

Довіртеся професіоналам! І станьте володарем унікального у своєму роді шедевра, який за складністю та красою виконання не програватиме ажурного в'язі кованого металу визнаних ремісників.

Нашим підприємством

2876

Розроблено проектів

1192

Виконано замовлень

191715

Викувано кг металу

13

Років успішної роботи