Ковані грати на замовлення

Бесплатный замер
Вимір — безкоштовно
Быстрое выполнение заказа.
Швидке виконання замовлення
Гарантия - 10 лет.
Гарантія — 10 років

Ковані грати на вікна фото

 

Ковані грати на вікна — вдале поєднання безпеки та естетики.

Одним із ключових моментів при організації безпеки приватного будинку чи офісної будівлі є грати на вікна, основне призначення яких — не допускати несанкціонованого проникнення сторонніх осіб. Особливо це актуально, коли віконні отвори розташовуються у зоні досяжності людей.

Грати на вікна: різноманітність асортименту

Грати на вікна бувають двох основних типів: зварні та ковані. Різниця між ними в тому, що перші забезпечують максимальну надійність без особливої ​​естетики в рамках обмеженого бюджету, другі ж надають політ для фантазії. Декоративні ковані решітки можуть бути прикрашені хитромудрими переплетеннями, листям і піками, візерунками та гербами.

У поєднанні з іншими кованими елементами фасаду віконні грати створюють гармонійний ансамбль, який виступає нарядною окрасою будівлі та прилеглої до неї території.

Матеріалом для виготовлення грат на вікна найчастіше виступає прокатна конструкційна сталь або арматурні прути. Катана сталь дуже пластична і добре піддається куванню, до того ж має високі характеристики міцності.

Залежно від конструктивного виконання ковані грати на вікна бувають декількох видів:

  • Стаціонарні грати — найбільш надійні, оскільки кріпляться на стіну за допомогою анкерів.
  • Знімні віконні грати — монтаж таких конструкцій здійснюється за допомогою наскрізних болтів.
  • Орні решітки на вікна — прямі спадкоємці віконниць. Такі конструкції обладнані стулкою, що відкривається.
  • Розсувні — решітки пантографи, що працюють за принципом гармошки, можуть встановлюватися як усередину, так і накладку.

Залежно від типу конструкції, віконні грати можуть монтуватися безпосередньо у віконний отвір, або накладатися зверху, виступаючи зовні. Вибір раціонального варіанту визначається конкретними обставинами.

Де придбати куті грати на вікна за доступною ціною

Компанія «Спец Ковка» є прямим виробником, пропонує величезний вибір металевих, зварних, кованих грат на вікна за демократичними цінами за найвищого рівня якості. Ви можете замовити грати на вікна будь-якого дизайну, починаючи з традиційної класики та завершуючи оригінальними мотивами з елементами кування або зварювання. Підсумкова вартість складається з кількох факторів:

  • тип матеріалу;
  • розмір конструкції;
  • складність виконання декоративних елементів;
  • методи та типи фарбування;
  • складність монтажу;

Найбільшою популярністю серед продукції користуються ковані решітки на вікна плоскої форми. Але в ситуаціях, коли віконна стулка, що нахиляється, відкривається назовні або потрібно обійти відлив конструкції з вузькими укосами, безпрограшним варіантом стають об'ємні ковані решітки, опуклі або з пузиком, з «пузом», також їх ще називають "французькі решітки на вікна".

При виготовленні віконних решіток майстра використовують прокатну конструкційну сталь та прути перетином від 10 до 24 мм, які мають найбільш збалансовані характеристики міцності. Це є гарантією безпеки від злому та проникнення.

Замовити ковані решітки на вікна в компанії «Спец Ковка»

Якщо ви хочете замовити ковані грати на вікна, - звертайтесь до нас!
Кваліфіковані фахівці готові зробити максимальний захист для вашого будинку.

Нашим підприємством

2876

Розроблено проектів

1192

Виконано замовлень

191715

Викувано кг металу

13

Років успішної роботи