Ковані ворота на замовлення

Бесплатный замер
Вимір — безкоштовно
Быстрое выполнение заказа.
Швидке виконання замовлення
Гарантия - 10 лет.
Гарантія — 10 років

Ковані ворота фото

 

Ковані ворота — естетичне та надійне рішення для вашого будинку

Перше враження про власника будинку складається з того, які і в якому стані встановлені ворота. Сьогодні ворота представлені на ринку в досить великому асортименті, відрізняючись не лише за своїм типом та конструкцією, але й вартістю. Але все більшу затребуваність і актуальність набувають саме ковані ворота, які ми пропонуємо придбати на максимально вигідних для вас умовах.

Дбаючи про комфорт та безпеку своїх клієнтів, ми реалізуємо виключно якісну продукцію. У нас чудовий сервіс і найширший вибір доступних пропозицій — ми допоможемо вам підібрати ковані ворота — саме ті, про які ви мріяли.

Особливості кованих воріт

Як матеріал для кованих воріт використовуються кращі сталеві сплави, що гарантує готовому виробу тривалий та безпроблемний період експлуатації. Ми пропонуємо не лише типові, а й індивідуальні рішення, виготовлення яких проводиться у тісному контакті з клієнтами. Для прикраси використовуються різноманітні декоративні елементи, стиль та спрямованість яких визначаються замовником виходячи з його особистих уподобань та пристрастей.

Як правило, це квітковий орнамент, візерунки у геометричному чи абстрактному виконанні, а також стилізація під античний чи середньовічний формат. Можливе додаткове комплектування конструкції електронними системами управління та контролю, що унеможливлює найменшу можливість несанкціонованого проникнення на приватну територію. Ковані ворота з автоматикою можуть бути як розстібні так і відкатні.

Говорячи про ті особливості та вигоди, які мають пропоновані нами ковані ворота, слід особливо відзначити такі:

  • Глухі ворота — основа представлена ​​суцільним сталевим листом. В якості доповнення можливі різні візерунки з кованого металу, що розташовані зверху та по всій поверхні. Оптимальне рішення для заміського будинку за потреби закриття простору від непотрібних поглядів;
  • Відкрита, прозора брама — роль основи відведена сталевим пруттям, що відкриває безперешкодний огляд того, що відбувається на території ділянки. Декор може бути різним і визначається замовником індивідуально;
  • Ворота комбіновані — поєднання відкритого та закритого стилю. Знизу розташовується лист металу, зверху йдуть сталеві прути, вся конструкція декорована і прикрашена вибраним орнаментом.

Щодо конструктивних особливостей, то ми готові запропонувати вам відкатні ковані ворота або їх аналоги орного типу, тобто розпашні ворота. У першому та другому випадку конструкція може бути доповнена потужним електроприводом (автоматикою), здатним відкрити ворота буквально за кілька секунд.

У ситуаціях же, коли монтаж відкатних воріт не представляється можливим, до речі будуть розстібні ковані ворота. Відкриття їх можливе ручним чи автоматичним способом, з пультом дистанційного керування, а самі вони є оптимальним рішенням з погляду функціональності / якості / вартості.

Довірте професіоналам виготовити ковані брами

Вибираючи нас, ви гарантовано знайдете для себе такі переваги:

  • Професіоналізм — якість нашої продукції не викличе навіть найменших нарікань;
  • Зручність — ви можете вибрати типовий формат чи варіант виготовлення воріт за індивідуальним проектом;
  • Індивідуальність — співробітництво проходить у тісному контакті з клієнтом, що унеможливлює найменші непорозуміння та гарантує йому необхідний результат;
  • Оперативність — не приймаючи затримок і зволікань, ми оформляємо замовлення та виконуємо його в найкоротші терміни;
  • Доступність — купити ковані брами або будь-який інший виріб із кованого металу ви можете за цілком розумною та демократичною вартістю;
  • Гарантія — на всю продукцію, що реалізується, ми пропонуємо комплексні гарантійні зобов'язання.

Купити ковані брами від компанії «Спец Ковка»

Бажаєте замовити ковані брами — красиві, добротні, функціональні, естетичні та за прийнятною вартістю? Звертайтесь, нам є що запропонувати вашій увазі.

Нашим підприємством

2876

Розроблено проектів

1192

Виконано замовлень

191715

Викувано кг металу

13

Років успішної роботи