Про нас

Бесплатный замер
Вимір — безкоштовно
Быстрое выполнение заказа.
Швидке виконання замовлення
Гарантия - 10 лет.
Гарантія — 10 років

 

Компанія «Спец Ковка»

Кована продукція сьогодні така ж популярна і актуальна, як і багато років тому. На ринку представлено безліч компаній, що пропонують свої послуги в цьому напрямку, ось тільки довірити виготовлення необхідного вам виробу можна далеко не з кожної.

Справа в тому, що в гонитві за прибутком багато таких «майстрів» пропонують продукцію, якість якої не викликає нічого крім розчарування та жалю. Щоб уникнути подібної неприємності, слід вибирати виключно надійного та перевіреного партнера, турбота про репутацію та комфорт клієнта для якого не порожній звук.

Вибираючи компанію «Спец Ковка», ви можете бути впевнені, що отримаєте вироби найвищої якості. При цьому вартість його порадує вас своєю доступністю, а рівень пропонованого сервісу залишить у душі винятково позитивні емоції та спогади.

Компанія «Спец Ковка» — якість, якій ви можете довіряти

Ми працюємо на ринку ковальських послуг вже 12 років. Перебуваючи в Києві, ми протягом усього періоду свого існування радували клієнтів якісною продукцією і ніколи не підводили їх, чітко дотримуючись усіх прийнятих зобов'язань.

Все починалося з малого виробничого цеху, що постачав продукцію в обмеженому обсязі. Але не бажаючи зупинятися на досягнутому, ми постійно працювали над розширенням проекту та робили все для його розвитку. Робота дала свої результати — сьогодні у нашому розпорядженні великі виробничі потужності, оснащені найновішим обладнанням від провідних галузевих виробників. Ми готові виконати замовлення будь-якої складності та обсягу — жодних обмежень та умовностей для нас не існує.

Колектив компанії «Спец Ковка»

У нас працює дружна та згуртована команда, кожен співробітник має величезний практичний досвід та відмінні теоретичні знання. У своїй діяльності ми активно залучаємо новаторські розробки та рішення, постійно розширюючи свої навички та покращуючи їх.

Особливою гордістю є наявність власної дизайн-студії. Задіяні в ній майстри здатні втілити в реальність найсміливіші ідеї та задуми клієнта, реалізувавши на практиці всі його мрії та побажання. З їхньою допомогою ви можете отримати саме той виріб, про який так давно мріяли.

За час роботи ми виготовили безліч різних виробів з металу, а подяки множинних клієнтів є ще одним доказом нашої надійності, відповідальності та професіоналізму.

Що ми готові запропонувати вам

До вашої уваги ми представляємо широкий асортимент продукції, який також включає:

 • Ворота, хвіртки та огорожі;
 • Огородження для сходів та терас;
 • Грати на вікна;
 • Вхідні групи;
 • Балконні огорожі;
 • Козирки та накриття;
 • Меблі та приладдя до неї;
 • Вироби для інтер'єру та екстер'єру;
 • Камінні аксесуари.

І це далеко не повний перелік доступних у нас пропозицій. Ми постійно працюємо над його розширенням і завжди готові вислухати побажання клієнта та його пропозиції.

Кожен наш проект може бути як типовим, так і індивідуальним. Перший варіант має на увазі вами вибір вже готового дизайнерського та стильового рішення. У другому випадку, розробка буде проведена спільно з вами, що дозволить отримати унікальний виріб, що не має аналогів.

Чому ми

Все дуже просто. Ми не тільки виявляємо про своїх клієнтів максимальну турботу, але й незмінно надаємо продукцію, яка повною мірою відповідає їхнім побажанням та очікуванням. Крім цього ми:

 • Чесні — наша цінова політика є прозорою і демократичною, тому дозволити собі наші послуги можуть усі, хто тільки забажає;
 • Надійні — весь асортимент пропонованих нами виробів повною мірою відповідає світовим параметрам якості та галузевим стандартам;
 • Відповідальні — прийнявши зобов'язання, ми незмінно виконуємо їх у обумовлені терміни та в тому обсязі, який було заплановано.

Кована продукція від компанії «Спец Ковка»

Вам потрібна добротна та естетично приваблива кована продукція на будь-який смак та потреби? Добре, тоді ви звернулися за адресою. Приходьте, ми приготуємо для вас проект, який не зможе залишити вас байдужим.

Нашим підприємством

2876

Розроблено проектів

1192

Виконано замовлень

191715

Викувано кг металу

13

Років успішної роботи