Ковані набори для каміна на замовлення

Бесплатный замер
Вимір — безкоштовно
Быстрое выполнение заказа.
Швидке виконання замовлення
Гарантия - 10 лет.
Гарантія — 10 років

Ковані комплекти для каміна та барбекю фото

 

Ковані набори та приладдя для каміна, барбекю

Кований набір для каміна який складається з усіх необхідних елементів, призначених для догляду за осередком, можна замовити у нас. Наша майстерня пропонує елегантні рішення для обслуговування домашньої печі, що працює на твердому паливі (дрова, вугілля).

Камінні набори для каміна — комплектація та види

У нас ви можете купити за прийнятною ціною функціональні набори для камінів. У комплект виробу входять такі елементи:

  • щипці;
  • захисні грати;
  • совок;
  • лопатка;
  • кочерга;
  • підставка для зберігання елементів.

При необхідності у нас ви можете придбати колосник для вогнища і екран для каміна. Комплектація набору може бути різною, до нього може додатково входити дровниця. Також у нас можна замовити виготовлення одного або кількох елементів. Створені нашими майстрами набори для каміна — стильні комплекти, які органічно впишуться в інтер'єр вашої вітальні, допоможуть створити атмосферу затишку та добробуту.

Для виготовлення комплектів ми використовуємо сталь із низьким рівнем теплопровідності. Це означає, що ризик отримати опік у процесі збирання каміна зводиться до мінімуму.

Ковані набори для барбекю

Приготовані на багатті м'ясні та овочеві страви набагато смачніші за продукти, запечені в газовій або електричній духовці. Любителям пікніків на природі наша майстерня готова запропонувати широкий вибір наборів для барбекю. Ми виготовляємо на замовлення комплекти для барбекю різного розміру та конфігурації, пропонуючи до уваги клієнтів широкий варіативний ряд виробів на будь-який смак та бюджет.

Як замовити кований набір для каміна або барбекю

Замовити набір для барбекю (каміна) для себе або подарунок можна в онлайн режимі. Для цього вам просто потрібно визначитися зі стилем та габаритами виробів. Після узгодження проекту та обговорення деталей наші майстри розпочнуть роботу. Ваше замовлення буде виконано у найкоротші терміни. Ви однозначно залишитися задоволеним результатом співпраці з нашою компанією. На готові вироби поширюється гарантія — 10 років після отримання замовлення клієнтом.

Нашим підприємством

2876

Розроблено проектів

1192

Виконано замовлень

191715

Викувано кг металу

13

Років успішної роботи