Ковані вироби та художнє кування на замовлення

Бесплатный замер
Вимір — безкоштовно
Быстрое выполнение заказа.
Швидке виконання замовлення
Гарантия - 10 лет.
Гарантія — 10 років

Ексклюзивні ковані вироби від кузні «Спец Ковка»

 

Кованые перила
Кованые перила

Ручная горячая ковка

Ограждение балкона
Ограждение балкона

Кованое ограждение балкона

Кованые мечи
Кованые мечи

Кованые мечи декоративные в ресторан

Кованые ворота
Кованые ворота

Кованые ворота ручной горячей ковки

Стойка ограждения
Стойка ограждения

Стойка ограждения перил

Декорирование ведра
Декоративное ведро

Ведро декорированное ковкой

 

 

Декоративне художнє кування

Декоративна художня ковка — це не просто вид діяльності людини, що йде в глибоку давнину. Це справжній витвір мистецтва, який сьогодні цінується всіма шанувальниками прекрасного так само, як і багато століть тому.

На жаль, сучасний ринок надміру заповнений пропозиціями з виготовлення кованих виробів несумлінних фахівців, що пропонують послуги за низькими цінами. Але вигода звернення до них є більш ніж сумнівною, оскільки якість виготовлення повною мірою відображає виставлений цінник, а зовнішній вигляд отриманого виробу залишає бажати кращого.

Але кому ж довіритися і як отримати ковані вироби, погляд на які викликатиме виключно гордість та задоволеність? Дуже просто — довіртеся майстрам компанії «Спец Ковка». Тут на вас чекають найкращі умови співпраці, якісний сервіс та продукція, дизайн та виконання якої не викликатимуть у вас навіть найменших нарікань.

Ковані вироби — досконалість та вишуканість про які мріє кожен

Художнє та декоративне кування об'єднує цілу групу кованих виробів. Їм притаманна не тільки художня, а й захисна функція, що вигідно виділяє їх у тлі безлічі інших аналогів. Наявність в інтер'єрі або екстер'єрі кованих предметів декорування створює атмосферу аристократизму, витонченості і розкоші, викликаючи стійкі асоціації з багатством і успішністю власника.

Переоцінити важливість наявності кованих виробів в інтер'єрі чи екстер'єрі будинку та їх актуальність дуже складно. Саме тому ми чітко дотримуємося заявлених стандартів якості та проводимо роботу у повній відповідності до найновіших розробок та технологічних рішень. Це дає нам можливість гарантувати виготовлення кованої продукції найвищої якості, придатної для тривалого експлуатації в різних умовах.

Нами задіяно лише найкраще обладнання та добротні матеріали, а контроль якості впроваджений у робочий процес на всіх його етапах. Ми гарантуємо, що наше художнє кування радуватиме вас протягом багатьох років і не втратить за цей час свого первозданного вигляду та характеристик.

При цьому ціна на ковані вироби і на всю реалізовану нами продукцію не складе для вашого бюджету навіть найменшої шкоди. Нам важливо, щоб співпраця з нами була для вас не тільки комфортною і приємною, але й вигідною. Найбільша для нас подяка — ваша радість від отриманого замовлення, чудовий настрій та позитивні емоції.

Виготовлення кованих виробів

За час роботи ми зробили простий, але досить ефективний алгоритм співробітництва із клієнтами. Він максимально враховує всі їхні потреби та побажання, включаючи такі етапи:

 • Оформлення заявки та постановка задачі;
 • Вибір оптимальної пропозиції;
 • Виїзд фахівця на об'єкт для точного виміру;
 • Розробка проекту та його узгодження;
 • Виготовлення вибраного кованого виробу згідно з кресленнями;
 • Виїзд бригади для виконання монтажу кованих виробів або відправлення продукції зручним для замовника способом.

Строки реалізації кожного проекту мінімальні. Ми не приймаємо марну тяганину часу, тому діємо максимально швидко і злагоджено. Доступні не лише типові рішення, представлені в нашому каталозі широким та варіативним асортиментом. Можна замовити ковані вироби та індивідуальну розробку, яку готують наші фахівці спільно з клієнтом. Ви самі обираєте для себе той варіант співпраці, який вам найбільш вигідний і актуальний.

Ковані вироби та їх переваги

У нас ви завжди можете купити весь спектр необхідних вам кованих виробів з металу з такими вигодами:

 • Найвища якість виконання;
 • Створення унікальних проектів під ваші потреби та можливості;
 • Оперативний термін виготовлення виробів;
 • Виконання замовлень різної складності та об'ємності;
 • Величезна різноманітність доступних для придбання виробів;
 • Доставка готової продукції зручним для вас способом;
 • Розумна та доступна цінова політика;
 • Гарантія на весь спектр послуг, що реалізуються.

Художня ковка та ковані вироби від компанії «Спец Ковка»

Вам потрібне декоративна художня ковка, ковані вироби на замовлення та на вигідних умовах? Жодних проблем, ми раді запропонувати вам широкий вибір типових кованих виробів та можливість виготовлення потрібного вам виробу з металу за індивідуальним проектом. Приходьте, співпраця з нами гарантовано доведеться вам до душі.

Нашим підприємством

2876

Розроблено проектів

1192

Виконано замовлень

191715

Викувано кг металу

13

Років успішної роботи